Xگوگل 3

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی


Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/admin/google3/wp-includes/functions.php on line 3831

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wp_cp_ad_pop_daily` (`time`, `postnum`, `postcount`) VALUES ('2017-10-22', '17722', '1')

تماس بگیرید

تجهیزات فیبرنوری

ارسال شده: ۹۶/۰۲/۰۴ ۱۳:۵۸
  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • شماره موبایل: 22894600

توضیحات بیشتر

تجهیزات فیبرنوری
** فروش انواع پچ پنل های فیبرنوری ۱۲،۲۴،۴۸،۹۶،۱۴۴ پورت فیبرنوری با فریم ادابتور های SC / LC / FC در سایز های ۱U.2U.3U
** فروش انواع پیگتیل های فیبرنوری سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode) با کانکتور های SC / LC/ ST /FC / Din. MTRJ/ E2000 و در سایز های مختلف ۱m. 2m,3m. 5m 10m, 15m , ….
** فروش انواع ادابتور های فیبرنوری SC / LC / FC / ST / DIN در انواع سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode) به صورت Simplex & Duplex
**فروش انواع پچ کورد های فیبرنوری سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode ) با کانکتور های SC-LC / SC-SC / LC-LC / FC-SC / ST-ST / DIN- DIN / FC-LC / ST-SC / ST-LC / FC-FC/MTRj-MTRj
**فروش انواع یراق الات فیبرنوری هوایی Tension Set, Suspension Set, جهت دکل های گرد و هشت ضلعی با ابعاد قطر های مختلف از ۸ سانت تا ۴۰ سانت
تجهیزات,فیبرنوری,فیبرنوری,تجهیرات فیبرنوری,پیگتیل فیبرنوری,پچ کورد فیبرنوری,پچ پنل فیبرنوری,ادابتور فیبرنوری,سینگل مود,مالتی مود,Single mode,Multi mode,یراق فیبرنوری,فیبر نوری,فیبرنوری هوایی,sc,lc,تجهيزات فيبرنوري
فائزه اهنی ها
۲۲۸۹۴۶۰۰
آگهی رایگان گوگل ۳

پیام پلیس فتا:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
پیام آگهی رایگان گوگل 3:
آگهی رایگان گوگل 3 هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.